DOTACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Bezzwrotne dotacje na rozwój biznesów z Dzierżoniowa, Kłodzka, Ząbkowic Śląskich i okolic. Każda z firm może otrzymać do 23 tys. złotych.

 - dotacje_osi.jpg

Dotacja na rozwój firm

Bezzwrotne dotacje na rozwój biznesów z Dzierżoniowa, Kłodzka, Ząbkowic Śląskich i okolic. Każda z firm może otrzymać do 23 tys. złotych. Za tę kwotę mogą znaleźć atrakcyjne źródła finansowania różnych inwestycji, przeprowadzić audyty, zbudować modele biznesowe lub wykorzystać na promocję. Wnioski o dotacje, które przyjmuje inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, nie są skomplikowane. Zresztą w ich wypełnieniu i skompletowaniu pomagają pracownicy inkubatora.

Każda firma z obszaru strategicznej interwencji (OSI), czyli okolic Dzierżoniowa, Kłodzka i Ząbkowic Śląskich finansuje tylko 15% wartości usługi. W sprawie dotacji można kontaktować się z Tomaszem Sajewskim z inQUBE (nr tel. 884-217-713, e-mail: Tomasz.Sajewski@ue.wroc.pl) lub w biurze inQUBE z Rafałem Sterczyńskim (nr tel. 601-780-737).

 

 

Dodaj komentarz

Ograniczony HTML

  • Można wyrównać obrazy (data-align="center"), ale także filmy, cytaty i tak dalej.
  • Można podpisywać obrazy (data-caption="Text"), ale także filmy, cytaty i tak dalej.